Bugun...


DENGEDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ AMSTERDAM SAĞLIK TURİZMİ FUARI'NA KATILDI
Konya'nın ilk Sağlık Turizmi Yetki Belgeli Polikliniği olan Dengedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hollanda Amsterdam'da düzenlenen Sağlık Turizmi Fuarı'nda standında yerini alırken, Hollandalılar ve Türkler fuara akın etti.

DENGEDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ AMSTERDAM SAĞLIK TURİZMİ FUARI'NA KATILDI

Türkiye’de fuar merkezi işletmeciliği yürüten ALZ Fuar tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Uluslararası Sağlık Turizmi Sektör Meclisi, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Sağlık İş Konseyi ve Hizmet İhracatçıları Birliği’nin desteğiyle düzenlenen Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarı, özellikle Hollandalıların akınına uğradı.

Türkiye’nin güvenilir ve önde gelen 60 Hastanesi, Klinikleri (Estetik, Obezite, Diş, Saç Ekimi, Göz, Tüp Bebek vb.) ve Sağlık Turizmi Acenteleriyle kendi stantlarında tanışma ve görüşme fırsatı sunuldu.

Türkiye’den 60 hastane ve sağlık kuruluşunun katıldığı Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarına Hollandalılar ve Türkler akın etti. Konya’nın ilk sağlık turizmi belgeli kliniği olan Dengedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği de fuar da standıyla yerini alarak gelen ziyaretçilere hizmetleri hakkında detaylı bilgi verdi. Poliklinikleri ve laboratuvar hizmetleri hakkında bilgi almak isteyen Hollandalı ve Türk ziyaretçiler özellikle 10 günde implant hizmetleri için özel görüşmelere katıldılar. Dengedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği standı, Faruk Yaylalı, Mehmet İldan, Bora Menziletoğlu, Hasan Bal, Osman Yaylalı, Cihan Özkart ve Osman Yaylalı ile fuarın en gözde ve kalabalık standlarından biri oldu.

Programa Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Meryem TUNCEL, Rotterdam Başkonsolosu Sevgi Kısacık, Amsterdam Başkonsolosu M. Burak Ersoy, Ticaret Müşaviri Aşkın Pekel, Amsterdam Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Birliği Başkanı Achmed Baadoud, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, THY Amsterdam Müdürü Şerafettin Ekici, Ticaret Bakanlığı’ndan Alperen Kaçar, Ethem Emre, Metin Yazarel, TEMOS CEO’su Dr. Claudia Mika ve birçok protokol üyesi katıldı.

 
Editör: A. Halim Azar

Bu haber 1357 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI