Bugun...


Medova ölü mü soyuyor?
Konya sağlık sektörüne hizmet eden Özel Medova hastanesinin, hastanede vefat eden mevtaların üzerinde bulunan eşyaları yakınlarına teslim etmediği iddia edildi.

Medova ölü mü soyuyor?

Edinilen bilgiye göre hastaneden bu konuda çok şikayet olduğu. Özel Medova hastanesinin 2019 yılının başında Konkordato çektiği de iddia edildi.

13.07.2019 tarihinde hastaneye tedavi için acilden giriş yapan İ.K.’nin vefat ettiği üzerinde bulunan eşyaların ise yakınlarına teslim edilmediği öğrenildi. Cenaze yakınlarına çeşitli bahaneler uydurularak unutturulmaya çalışılıyor..

Bu konu hakkında ise Medova hakkında oldukça kabarık bir söylenti yaygın.

Oyalama taktiği uyguluyorlar

Hastane yetkilileri çeşitli bahanelerle cenaze yakınlarını oyalayarak olayın kapanmasını sağlamaya çalıştıkları öne sürüldü.

Medova ‘da tedavisinin ardından hayata gözlerini yuman İ.K.’nin vefatının ardından hastane yetkilileri mevtanın eşine de iftira atarak, “Biz eşine sorduk, Kusmuklu eşya istemem dedi” diyerek işin içinden sıyrılmaya çalışıyor.

Kimse bir şey sormadı

Merhum İ.K.’nin eşi B.K. ise bana kimse bir şey sormadı ve söylemedi. Cenazemizi aldıktan sonra üzerinde bulunan eşyalarını istedik. Bize çöpe attıklarını söylemişlerdi. Sonrada bana iftira attılar kusmuklu eşya istemediğimi söylüyorlar, bu tamamen iftiradır  hastane yetkililerinden hiçbir kimse bizim yanımıza gelerek bir şey söylemedi bunu kabul etmiyorum dedi.

Hastanede tedavi sürecinin ardından vefat eden hastaların yakınlarına tutanak karşılığı teslim edilmesi gereken eşyaların tutanak altına alınmadığı öğrenildi.
Bu haber 1480 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI