Bugun...


İYİ FİKİR REKLAM YARIŞMASI
Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü tarafından ‘İyi Fikir Reklam Yarışması’ etkinliği düzenlenecek.

İYİ FİKİR REKLAM YARIŞMASI

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü tarafından ‘İyi Fikir Reklam Yarışması’ etkinliği düzenlenecek.

Alametifarika Reklam Ajansı ve Hich Hotel Konya işbirliğiyle ilk kez bu yıl gerçekleştirilecek olan yarışmanın amacı, iletişim ve reklamcılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen üniversite öğrencilerini mezuniyetler öncesinde sektöre hazırlamak ve yaratıcı fikirlerini ödüllendirmek.

Düzenlenecek olan yarışmaya Türkiye’de bulunan İletişim Fakülteleri ve Güzel Sanatlar Fakülteleri’nin lisans 3. ve 4. sınıflarında öğrenim gören öğrenciler katılabilecek. Yarışmaya başvuru 2 ya da 3 kişiden oluşan gruplar ile yapılabilir. Her grup yalnızca bir çalışma ile yapılacak olan yarışmaya katılabilecek.

İyi Fikir Reklam Yarışması’na başvuru ve katılım aynı anda yapılacak. Yapılacak yarışmaya katılacak olan adaylar 10 Mayıs 2017 tarihine kadar reklamyarismasi@selçuk.edu.tr adresine başvuru formu ve reklam çalışması yollamalıdır.  11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde yarışmaya katılımı kabul edilen başvuru sahiplerine çalışmalarının değerlendirmeye alındığına dair bilgilendirme e-postası gönderilecektir.

Yarışmada birincilik ödülünü kazanan grup üyeleri Alametifarika Ajansı’nda staj fırsatı Hich Hotel Konya hediyeleri ile ödüllendirilecektir. İkincilik ve üçüncülük ödülünü kazanan grup üyeleri Alametifarika ve Hich Hotel Konya hediyeleri ile ödüllendirilecek. Ödül kazanan grup  üyelerine başarı belgesi verilecek.

 İlk kez gerçekleştirilecek olan reklam yarışmasının jüri üyelerini ise şu isimlerden oluşmaktadır. Uğurcan Ataoğlu ( Alametifarika Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü), Doç.Dr Duygu Aydın( Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü Öğretim Üyesi), Uzm. Tarık Doğan ( Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Uzmanı), Serkan Vanlı ( Hich Hotel Konya Kurucusu), Ebru Topçuoğlu ( Hich Hotel Konya Kurumsal Kimlik Danışmanı), Veli Güzel ( Hich Hotel Konya Sosyal Medya Danışmanı) .

Yarışmayı kazananlara ödülleri 16 Mayıs 2017 tarihinde Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu’nda saat 14.00’ta verilecektir.
Bu haber 11057 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI