Bugun...


Daha Maç Bitmedi, Milletimiz Altın Golle Bu Gidişata Dur Diyecek
Gelecek Partisi Konya Kurucu İl Başkanı ve Gelecek Partisi kontenjanından CHP Milletvekili seçilen Hasan Ekici, İlçe ziyaretleri ve saha çalışmalarına devam ediyor.

Daha Maç Bitmedi, Milletimiz Altın Golle Bu Gidişata Dur Diyecek

İlçe ziyaretleri ve saha çalışmaları kapsamında gittiği Cihanbeyli ilçesinde açıklamalarda bulunan Konya Milletvekili Hasan Ekici şu ifadeleri kullandı: “Yaşadığımız bu kadar ağır bir ekonomik kriz varken, ciddi adaletsizlikler varken milletimizin bu gidişata bir dur demesini bekliyorduk ama maalesef birinci turda bu olmadı. Fakat daha maç bitmedi, daha devam ediyoruz ve inşallah uzatma dakikalarında atacağımız bir altın golle inşallah bu gidişata milletimizin, vatandaşlarımızın dur diyeceğine inanıyoruz. Onun için buradayız. Onun için saha çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

ELİNDEKİ MEDYA GÜCÜNÜ KULLANIYOR

“Sayın Cumhurbaşkanı seçim gecesi, elindeki medya imkânlarıyla da sanki seçimi kazanmış havası verdi ve birçok kişi şu anda işte Erdoğan tekrar devam edecek havasında.” Diyen Ekici, “Ama sandığa gidip gitmeme hem iktidar açısından hem de muhalefet açısından bu durumu belirleyecek. Çünkü yaklaşık yüzde ikilik üçlük bir sandığa gitmeyen seçmen var. Mevcut iktidarın seçmenlerinden de ikinci turda sandığa gitmeyenler olabilir. Yani bu Seçimi büyük oranda sandığa gitme oranı belirleyecek. O yüzden Millet İttifakı unsurları olarak hepimiz, tüm partiler mevcudu korumamız lazım. Sandığa gidenlerin üzerine de koymamız lazım. Cumhur İttifakındaki diğer partilerin seçmenleri Cumhurbaşkanlığı seçiminde ne kadar asılırlar? Ayrı bir konu, Hem bizim için hem onlar için bir değişkenler var ve bu değişkenlere göre de seçim sonucunu etkiler” dedi.

SAYIN CUMHURBAŞKANI DA İTİRAF ETTİ

“Özellikle son bir hafta müthiş bir kara propaganda yaptılar.” Diyen Konya Milletvekili Ekici; “Özellikle hepimizin hassas olduğu Milliyetçilik ve terör üzerinden, PKK üzerinden maalesef üzerimize iftiralar atıldı. Sayın Cumhurbaşkanı da bir Televizyon programında “…ama montaj ama şu ama bu” diye itiraf etti. Maalesef tüm bunlardan dolayı da son bir hafta on günde birçok kararsız seçmen Ya sandığa gitmedi ya da tekrar iktidara döndü. AK Parti'ye döndü. Ama kartlar yeniden karıldı ve ben, sonucun lehimize dönme ihtimaline inanıyorum. Yani bu ihtimal dâhilinde. O yüzden teşkilatlara, sizlere, bizlere düşen görev önümüzdeki Pazar günü çevremizi sandığa götürmek ve teşvik etmektir” dedi.
Bu haber 176 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI